atruna

Vispārīga informācija: Šī ir oficiālā mājas lapa Gardimax, ko Arvin Group Ltd, Rīga, Latvija importē. Visi saturs šajā vietnē, ir tikai vispārīgu informāciju vai lietošanu.

Informācijas precizitāti: Nav apstiprinājumiem, garantijām vai garantijas jebkādā tiek veikti attiecībā uz precizitāti, atbilstību, uzticamību, pilnīgumu, atbilstību vai piemērojamību informāciju uz konkrēto situāciju.

Vietā pārlūkošanu: Jebkura informācija, materiāls / saturs lejupielādēt vai citādā veidā, kas iegūta, izmantojot teritorijas tiek veikta pēc Jūsu ieskatiem un risku. Kaut Arvin Group Ltd uzņemas pilnu piesardzības un aprūpi pret vīrusiem esošo saturu vai nosūtīt, izmantojot tīmekļa vietni, bet Arvin Group Ltd un / vai tās partneriem un filiāles negarantē, ka šī vietne, tās serveriem, vai jebkuru pasts nosūtīts no Arvin Group Ltd būs nav vīrusi vai kaitīgas sastāvdaļas. Ja kāds kaitējums ir nodarīts jūsu datora sistēmu, un zaudējumiem, uzkrāj to nebūs atbildīgs Arvin Group Ltd Jums būs pilnībā atbildīgs par jebkuru kaitējumu jūsu datorsistēmā vai datu zudumu vai kādu citu kaitējumu, kas izriet no izmantošanas jebkurš šāds materiāls.

Aizsardzības līdzekļiem: mājas aizsardzības, ņemot vērā uz vietas pamatā terapeitiskā izmantošana ir kulinārijas garšaugus. Tos var uzskatīt par vieglu slimību, bet nav veids, kā aizvietot ar ārsti diagnozi. Ja problēma atkārtojas, nekavējoties konsultējieties ar savu ārstu. Lai gan šie līdzekļi parasti ir droši, lai sabiedrībai un parasti nav nekādas blakusparādības, bet Arvin Group Ltd paziņo, ka tās praktizē / pieņemts pēc lietotāja ieskatiem.